-
zo 29 mrt ’2613:15de DoelenGrote Zaal
-
zo 29 mrt ’2615:15de DoelenGrote Zaal
RAAF muziektheater en het Rotterdams Philharmonisch Orkest maken een muzikale reis naar de maan. In deze kindervoorstelling volgen we een muzikale groep vrienden. Ze dromen van ervan een geweldige band te worden en oefenen flink in de garage. Ze raken geïnspireerd door de plotselinge verschijning van Raaf. Deze vreemde vogel laat de vrienden waanzinnige muziek maken en moedigt ze aan om hun muzikale harten te volgen. Vanaf nu gaan ze niet meer naar school. Ze gaan een concert geven, op een plek waar nog nooit iemand dat heeft gedaan. Ze gaan naar de maan! Het orkest voert het publiek samen met de vriendengroep mee de ruimte in, hoger en hoger. De reis is niet zonder gevaren en alleen door goed samen te werken kan het ze lukken het maanoppervlak te bereiken.
Durf jij mee op reis naar het onbekende? Ga je mee naar die plek daar hoog in de lucht, die ’s avonds ons op aarde beschijnt?
Apollo is een muziektheatervoorstelling voor kinderen in de Doelen, Rotterdam. Met een nieuwe compositie van Corrie van Binsbergen en een verhaal door Freek den Hartogh. Het gaat over muziek maken, grenzen verkennen, samenwerken en boven jezelf uitstijgen.
programma
Van Binsbergen Apollo
credits
Rolf Verbeek dirigent | Rosa Peters regie | Freek den Hartogh, Amro Kasr, Martijn van der Veen en Hanna van Vliet acteurs | Freek den Hartogh en Rosa Peters tekst | Morgana Machado Marques en Leoni Pirenne decor & kostuum